Pravidelná témata kurzů

Jóga

Art jóga..❤️  Být kreativní znamená žít naplno a jednat ze své podstaty. 7 týdnů, 7 témat. Přijďte každé pondělí do Šestého smyslu, Široká 14, Praha /čas: 12-13/. Těší se na vás Aneta Pavlová

Pravidelně také cvičíme Hormonální jógu. Nyní bude 27. ledna ve studiu Šestý smysl. Více informací níže na stránce.

 

Rétorika pro ženy

V každé z nás je dobrá mluvčí, prezentátorka svých nápadů, myšlenek, vizí. Stačí jí povzbudit, poskytnout oporu a nabídnout možnosti a nástroje.

V kurzu získáte základní znalosti a dovednosti pro přípravu prezentace, práci s hlasem a tělem, zvládání trémy a nervozity. Zároveň vám nabídneme tipy a doporučení jak posílit ženské talenty a dary při svém vystoupení před lidmi.

Budeme hledat a objevovat svůj optimální a přirozený projev, tak abychom mohly být spontánní a zároveň jasné i autentické.

 

Kouzlo ženské krásy

Provázet nás bude art jóga, spojující v sobě duchovní hloubku a uměleckou hravost. Poodhalíme tajemství oblečení nabízející nám 4 základní podoby ženy. Ukážeme si přírodní líčení, podporující osobitou krásu. Objevíme kouzlo BIO pečující i dekorativní kosmetiky, povzbuzující naše smysly. Vyzkoušíme „terapii“ rtěnkou a lakem na nehty, dodávající odvahu a sílu. S bioenergetikou zažijeme hlubokou regeneraci, přinášející uvolnění a radost.

Praha: 21. listopadu 2018

Krásná Lípa: 29.3. - 31. 3. 2019

Time management pro ženy

Time management pro ženy - "bonbonek" pro všechny ženy, které nezapadají do světa klasického time managementu a vnímají, že to potřebují žít jinak. Jsme cyklické, naše kalendáře jsou zaplněné termíny a prací, ale my nemáme stále stejný výkon, zaměření, schopnost organizovat, plánovat, realizovat. Jsou dny, kdy jsme královny, a dny kdy můžeme spokojeně ustoupit a být v ústraní. Jak na to? A jak najít rovnováhu v osobním a pracovním čase?

 

Tajemství ženské spokojenosti

S radostí opakujeme úspěšný inspirativní víkend pro ženy i dívky, které mají chuť být v tvořivém kruhu a dát prostor svojí spokojenosti - zažít si spokojenost, dostat jí pod kůži a vědomě s ní žít. Tentokrát na krásném místě Českého Švýcarska.

 

 

Hormonální jóga a antistresové cviky podle Dinah Rodrigues

 

27. ledna 2019 od 8.00 do 18.00

Na dvoudenním kurzu budete uvedeni do hormonální jógové terapie - holistické léčebné technicky působící na fyziologické, fyzické, psychické i energetické úrovni. HJT je výsledkem mnohaletého studia a praxe brazilské terapeutky Dinah Rodrigues, vycházející z několika jógových systémů i z moderních vědeckých výzkumů, a na rozdíl od ostatních jógových proudů se zaměřuje - s dobrými výsledky - na zdravou funkci hormonálního systému.

 

Díky svému holistickému, psychosomatickému zaměření představuje HJT alternativu ke klasické alopatické medicíně: vedle toho, že aktivuje tvorbu hormonů a posiluje řadu orgánů (vaječníky, štítnou žlázu, hypofýzu a nadledvinky), napomáhá rovněž udržet tělesné zdraví a kondici, účinně odbourává stres, emoční problémy i nespavost a konečně vede k aktivaci individuální energie (prány) zodpovědné za celkovou kvalitu života.

 

Místo:

Studio Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

 

Lektorka: Aneta Pavlová

www.zivotkrasny.cz

Cena 2 800 Kč

Art jóga podle Yogi Bhajana

 

od 28.1. do 18.3. 2019  l  12.00 - 13.00

pozor, posunuly jsme termín o týden.

Soucit je půdou. Je naší přirozenou podstatou a díky němu

dostává náš život naplnění a smysl. Náš tvůrčí potenciál

má možnost růst a vyvíjet se v to nejlepší, co v sobě máme.

Díky soucitu se přijímáme, nebrzdíme se obviňováním,

nepřekážíme si nesplnitelnými sny - jsme schopni žít život

naplno a realizovat své opravdové Já. pro rozvoj a realizaci

naší kreativity potřebujeme sedm kvalit. Jsou to:

soucit, důvěra, vděčnost, prosperita, vytrvalost humor

a láska

Být kreativní znamená, žít naplno a jednat ze své podstaty.

 

Kreativita je mocná síla pro náš plnohodnotný život.

Ke svému růstu a rozvoji potřebuje dobré podmínky,

tak jako semínko, které má vzrůst ve zdravý strom.

 

Kundalini jóga, kterou spojuji s vytvářením mandal, je cesta, jak propojit praxi jógy s uměním.

Celý kurz trvá 7 týdnů a každý týden se setkáme s jedním důležitým tématem. Budeme pracovat na nalezení našeho zdroje a na rozvoji tvůrčího potenciálu.

 

Cena za celý kurz 1400 Kč.

Studio Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

Život je krásný, seberozvojové kurzy, meditace, jóga, umělcova cesta, ženská témata, mindfulness, moon mother, sat nam, rasayan, hormonální jóga, kundalini jóga, doteková terapie, rétorika, relaxace