Pravidelná témata kurzů

Jóga

Art jóga..❤️  Být kreativní znamená žít naplno a jednat ze své podstaty. 7 týdnů, 7 témat. Přijďte každé pondělí do Šestého smyslu, Široká 14, Praha /čas: 12-13/. Těší se na vás Aneta Pavlová

Pravidelně také cvičíme Hormonální jógu. Nyní bude 27. ledna ve studiu Šestý smysl. Více informací níže na stránce.

 

Rétorika pro ženy

V každé z nás je dobrá mluvčí, prezentátorka svých nápadů, myšlenek, vizí. Stačí jí povzbudit, poskytnout oporu a nabídnout možnosti a nástroje.

V kurzu získáte základní znalosti a dovednosti pro přípravu prezentace, práci s hlasem a tělem, zvládání trémy a nervozity. Zároveň vám nabídneme tipy a doporučení jak posílit ženské talenty a dary při svém vystoupení před lidmi.

Budeme hledat a objevovat svůj optimální a přirozený projev, tak abychom mohly být spontánní a zároveň jasné i autentické.

 

Umělcova cesta

12 týdenní motivační kurz zaměřený na rozvoj kreativity, znovunabytí sebedůvěry a odvahy jít vlastní uměleckou cestou.

Kurz vychází z metodiky knihy Julie Cameron „Umělcova cesta“, s kterou budeme po celou dobu pracovat. Základem společných setkání bude sdílení, tvůrčí práce, aktivní imaginace a relaxace.

 

Praha: 3.4. – 19.6. 2019

EFT - technika emoční svobody

EFT je založena na poznání, že příčinou většiny problémů, kterými můžeme dlouhodobě trpět, jsou emoční bloky způsobené traumatickými nebo jinými událostmi v našich životech. EFT pomáhá na jedné straně vaší psychice, neboť jí uvádí rychle do pohody a klidu, na druhé straně tělu, kdy vyrovnává všechny jeho správné funkce. Dokáže to díky ovlivňování toku životní energie tělem. Energii usměrňujete klepáním na konce drah meridiánů, kterými proudí. Příslušné body máte na hlavě, hrudníku a na rukou. Jak konkrétně sezení probíhá? Metoda kombinuje rozhovor s terapeutem s jemným poklepem určitých bodů na rukách a hlavě. Zaměříme se na problém a ten takzvaně „odťukáme“. Jedno kolo ťukání trvá asi dvě minuty. Už po třech opakováních se dostavuje znatelná úleva. Vždy je potřeba zjistit, jak dlouho problém trvá, kdy začal a jakou v těle klienta vyvolává emoci.

Hormonální jóga a antistresové cviky podle Dinah Rodrigues

 

6. dubna 2019    I    8:00 - 18:00

Na dvoudenním kurzu budete uvedeni do hormonální jógové terapie - holistické léčebné technicky působící na fyziologické, fyzické, psychické i energetické úrovni. HJT je výsledkem mnohaletého studia a praxe brazilské terapeutky Dinah Rodrigues, vycházející z několika jógových systémů i z moderních vědeckých výzkumů, a na rozdíl od ostatních jógových proudů se zaměřuje - s dobrými výsledky - na zdravou funkci hormonálního systému.

 

Díky svému holistickému, psychosomatickému zaměření představuje HJT alternativu ke klasické alopatické medicíně: vedle toho, že aktivuje tvorbu hormonů a posiluje řadu orgánů (vaječníky, štítnou žlázu, hypofýzu a nadledvinky), napomáhá rovněž udržet tělesné zdraví a kondici, účinně odbourává stres, emoční problémy i nespavost a konečně vede k aktivaci individuální energie (prány) zodpovědné za celkovou kvalitu života.

 

Místo:

Studio Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

 

Lektorka: Aneta Pavlová

www.zivotkrasny.cz

Cena 2 800 Kč

Umělcova cesta

 

3.4. – 19.6. 2019  l  17:30 - 20:00

12 týdenní motivační kurz zaměřený na rozvoj kreativity, znovunabytí sebedůvěry a odvahy jít vlastní uměleckou cestou.

 

Kurz vychází z metodiky knihy Julie Cameron „Umělcova cesta“, s kterou budeme po celou dobu pracovat. Základem společných setkání bude sdílení, tvůrčí práce, aktivní imaginace a relaxace.

 

Co nás čeká:

 

EFT metoda k odstraňování mentálních a emočních bloků

Bioenergetické ukotvení v těle

Práce s hlasem a projevem

Aplikované dialogické jednání

Umělecká koláž

Mindfulness meditace

Kreslení osobní mandaly

Uvolnění tancem a art jógou

Péče s BIO a přírodní kosmetikou INLIGHT, MAAT, Honua, Whamisa, ZUII, Little Ondine

Co je naším cílem:

 

- uvolnit svoje mentální bloky a kreativní strachy

- vytvořit důvěrný vztah k sobě

- rozlišit podporující vztahy a nefunkční závislosti

- upevnit vlastní hranice

- jít cestou vědomé sebelásky

- rozvíjet přející pozornost

- vytvářet kooperující sítě dalších umělců

- pečovat o své tělo a krásu

- realizovat umělecké vize a přání

- probudit úžas tvůrce a umělce

 

Cena za celý kurz 7 200 Kč.

Studio Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

Život je krásný, seberozvojové kurzy, meditace, jóga, umělcova cesta, ženská témata, mindfulness, moon mother, sat nam, rasayan, hormonální jóga, kundalini jóga, doteková terapie, rétorika, relaxace